Hakkımızda

slm radyo ve müzik sever tüm gönül dostları yola cıktımız nisan 2011 den itibaren aramıza katılan tüm gönül dostlarına tşk ediyoruz rayonisan.com ve radyonisan.net olarak cıktımız bu yolda bu catı altında yayıncılık yaban tüm sunucu arkadaşlarada tşk ediyoruz sizde boş zamanlarınızda özelikle radyo tv okuyan kardeşlerimiz kendilerini geliştirmek adına burda yayın alabilir ve birlikte güzel yayınlar oluşturup dinleyenlere sunabiliriz bu işe gönül vermiş tüm müzik sever dostlar kendi sevdiniz müzik arjivinizi yapıp aramızda görev alabilirsiniz e ne duruyorsunuz hadi o zaman bekliyoruz saygı ve sevgilerimizle.
‘Radyo dinleyen güzel insandır’ diye bir laf vardır. Radyo aslında kitap okumak gibidir, okudukça alışır vazgeçemezsin. Biz de o vazgeçemeyen insanlardanız. Yıllarca süre gelen bu zaman diliminde bir çok efsane ile tanıştık, bir çok efsaneyi dinledik. Radyonun resimlisi yerine resimsizini tercih ettik. Zeki Müren’i duyalım ama görmeyelim sesinde hayallere dalıp gidelim istedik. Saçma sapan hareketler yapmak yerine saçma sapan konuşmalar yapıp gülelim istedik, velhasıl RadyoNisan internet radyosunu kurma kararı aldık.
Öyle internet radyosu dediğimize bakmayın, bir internet radyosundan daha fazlası var. Sohbetin en samimisi, üzüntünün en gerçeği, saçmalığın en saçması ama her şeyden önemlisi ailenin en çekirdeği olmak için buradayız. Beklentisi olmayan kendi çapında kişileriz.. Daha fazlasını merak ediyorsan bizi dinlemen yeterli.
 


mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
+90 (212) 000 00 00
Copyright © 2020. Radyo Nisan - nisan Değişmeyen Radyonuz -  RADYO HOSTİNG